Naše country večery

Country večer

Večery Starých fórů jsou víceméně pravidelná setkání skupiny Starý fóry se svými příznivci. Vždy si zveme významné hosty, probereme aktuality, informujeme o novinkách v kapele a diváci nám ohodnotí naše písně a také nás počastují dotazy. Začali jsme před lety v jundrovském kině Svratka, v současnosti jsme se zabydleli v sále Kinokavárny na náměstí SNP v Brně. V této rubrice můžete navštívit některé z našich Večerů.

Na další večery jste všichni srdečně zváni!

Starý fóry


--Celková hitparáda písní roku 2010--


Nejnovější zprávy z country večerů


5.12.2015
Znamení - Milan Potůček s Martou Margoldovou a Starý fóry na vystoupení v brněnské Kinokavárně 24.11.2015


2.12.2011
Milan Potůček - Navždycky tě v sobě mám (Always on my mind) s textem Aleny Staré na vystoupení v brněnské Kinokavárně 22.11.2011


4.12.2011
Tomáš Linka se Starými fóry - Jesse James

a legendární Oranžový expres2.12.2011
Rozbouřené vody s Martou Margoldovou

a Náhodné setkání28.11.2011
Bluesový večer s bicím sólem Mirka Richtera na oslavě 5 let Starých fórů


25.11.2011
Diggy Liggy Lou na oslavě 5 let Starých fórů v brněnské Kinokavárně30.9.2010
Výsledky hitparády 15.country večera v KC Svratka 29.09.2010:
1.Oranžový expres
2.Dům U vycházejícího slunce
3.Komín

27.11.2009
Listopadová Svratka lámala všechny dosavadní rekordy. K tomu byla nebývalá pohoda, zabodovala premiéra Marty Margoldové Na koni a Pavel Dobeš s Tomášem Kotrbou zazářili v plné síle. Výsledky divácké hitparády: 1.Oranžový expres, 2.Komín, 3.Na koni.

23.10.2009
Tolik pozitivní energie snad v sále Svratky ještě nebylo. Je až neuvěřitelné, co dokáže jeden člověk. Kromě "starých fláků" Samson zahrál v závěru i něco novinek a sklidil tři přídavky. Pohoda. Oranžový expres opět obsadil první příčku naší hitparády, bez problémů převálcoval Komín i Hezké chvilky.

5.10.2009
Tomáš Linka ve Svratce zazářil. Poctivě odzpíval celý koncert od první do poslední písně, sám si vše příjemně uváděl a i znalý posluchač se dozvěděl něco nového. Starý fóry představily svou novou zpěvačku Martu Margoldovou. Její novinka Rozbouřené vody se hned dostala mezi postupující písně. Byla druhá, první místo bezkonkurenčně obsadil a sál málem zbořil Kuba Výborný s Oranžovým expresem. Velký podíl na tomto úspěchu má bubeník Ondra Potůček, který dokáže Jakuba opravdu pěkně prohnat.

25.5.2009
Betka Vašinová přišla do Starých fórů na návštěvu a naprosto nám zbourala naši hitparádu. S velikým náskokem vyhrála Cizinka a V klubíčku, čest pánského osazenstva zachránil Kuba Výborný v Oranžovém expresu. A teď to hlavní, Betka má smysl pro hru a nepokazí žádnou legraci. Proto se na ni můžeme těšit ve Svratce i v červnu. Již brzy najdete na tomto místě absolutní pořadí všech našich písní.

1.5.2009
Takový boj naše písničková hitparáda ještě nezaznamenala. Původně jsme si mysleli, že jasně vyhraje Oranžový expres v podání Františka Kacafírka a Jakuba Výborného, ale Milan Potůček nám se svou novinkou málem vyrazil dech. Posuďte sami: Hlasujících diváků bylo 104. 1.místo Oranžový expres 55 hlasů, 2.místo Příští ráno 54 hlasů, 3.-4.místo Starý fóry a Nedělní ráno 32 hlasů, 5.-6.místo Poslední schůzka a Komín 31 hlasů. Byla to řádná mela.

23.4.2009
Děkujeme Vám všem za ohlasy na naše společné vystoupení se Zelenáči. "Souboj" houslistů byl opravdu nezapomenutelný zážitek. Vytleskaný přídavek a divácké hodnocení v hitparádě to jasně potvrzují. Ó kéž bychom měli vždy štěstí na takové pohodové, bezproblémové a zároveň vynikající hosty. Momentky ze zákulisí zde najdete příště. Pěkné dny přeje Jindra K.

27.3.2009
Věra Martinová připravila zážitek všem. Diváci ve Svratce si užili zvonivých kytar a Jamie Marshalla, zazněly písně nové i letité, byla pohoda a příjemno. A o přestávce jsme ochutnali dobrá vínečka.

Ahoj Jindra K.


19.2.2009

1.country večer ve Svratce se vydařil po všech stránkách. Kapela byla v pohodě, zvuk přeskvělý a hosté výteční. Diváci si pochvalovali i nebývalé pohodlí. Bezbariérová Svratka je opravdu unikátní v řešení prostoru pro posluchače. Fotoreportáž připravil Petr Kalda Kalina. Už připravujeme nový program, který předvedeme jako předkapela Věry Martinové 25.března v 19 hod. Samozřejmě nebude chybět i hitparáda, při které diváci rozhodnou o třech nejhezčích písních první části večera. Děkujeme všem, kteří za námi přišli a také zdravím ty, co pro velkou vzdálenost nemohli, např. Katku Kavovou z Ústí nad Labem.

Ahoj Jindra K.